osobné údaje

o nás

napíšte nám

kariéra

nákup

cenník

Upratovanie

Tepovanie

Čistenie áut

Záhrada

Rekonštrukcie

Dizajnové omietky

Dezinfekcia

Spoznajte spoločnosť CLEANsatisfied…

Spoločnosť CLEANsatisfied, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca firma so silnou orientáciou na zákazníka.

Firma bola založená za účelom poskytovania čistiacich a upratovacích služieb pre domácnosti a automobilov v bežnom rozsahu. Postupne sme si ako začínajúca spoločnosť začali získavať dôveru ľudí, vďaka nášmu zodpovednému a spoľahlivému prístupu, ako aj veľkou flexibilitou pri výkone ponúkaných prác.

Skúsenosti nadobudnuté v tomto prostredí, nás posúvajú naďalej dopredu, kde sme rozšírili svoju pôsobnosť aj na kancelárske priestory a pristory právnických osôb podľa dohody a požiadaviek.

Naším cieľom je spokojný zákazník a preto sa snažíme splniť všetky individuálne požiadavky a servis tak aby sme docielili vždy spokojnosť.

Na všetky práce vykonané našou firmou garantujeme maximálnu profesionalitu a tomu zodpovedajúcu kvalitu, výkon a diskrétnosť.

Naša spoločnosť je samozrejme poistená voči prípadným spôsobeným škodám pri výkone upratovacích a čistiacich prác. Pri svojej práci vieme byť flexibilný a vieme sa prispôsobiť potrebám zákazníkov, to znamená že zabezpečujeme práce v poobedňajších, nočných hodinách ale aj cez víkend.

V letných mesiacoch vykonávame pre našich klientov kosenie trávnikov, na jar hnojenie a prestrihávanie a jesennom čase zabezpečujeme vysávanie napadaného lístia. V zimných mesiacoch sa staráme o odpratávanie snehu.

Pri našej práci využívame čo najlepšie osvedčené zariadenia, technológie a čistiace prostriedky. Pre každú činnosť vypracovávame optimálne riešenie a technologický postup.

Diskrétnosť a spoľahlivosť je našou samozrejmosťou a receptom na SPOKOJNOSŤ.