osobné údaje

o nás

napíšte nám

kariéra

nákup

cenník

Upratovanie

Tepovanie

Čistenie áut

Záhrada

Rekonštrukcie

Dizajnové omietky

Dezinfekcia

Hľadáš letnú alebo dlhodobú brigádu?

Vieme, že mnohých z vás pripravila pandémia ochorenia COVID-19 o prácu alebo vám klesol príjem. Máme pre vás riešenie – brigáda u nás.

Uvedomuje si našu zodpovednosť a vieme, že mnohí z vás teraz prišli o prácu alebo vám klesli príjmy pre pandémiu ochorenia COVID-19. Práve preto sme sa rozhodli umožniť u nás pracovať aj na brigádu, či už hľadáte prácu na leto alebo na dlhšie.

Ešte pred pandémiou ochorenia COVID-19 sme preferovali prijímanie zamestnancov na trvalý pracovný pomer alebo na živnosť. Brigádu sme neumožňovali vzhľadom na mnohé legislatívne úskalia tohto typu pracovného pomeru.

Pandémia ochorenia COVID-19 však zmenila aj náš prístup. Vieme, že pre mnohých znamená pandémia nižšie príjmy aj keď výdavky sa vám nezmenili. Práve brigáda môže byť pre mnohých riešením a preto sme rozhodli umožniť u nás pracovať aj na brigádu.

Aktuálne si tak môžete vybrať:

  • BRIGÁDA – V tomto období sme sa rozhodli pomôcť aj tým, ktorí nemôžu pracovať na živnosť alebo na trvalý pracovný pomer. Uvedomujeme si, že mnohí z vás prišli o prácu alebo vám klesli príjmy pre pandémiu ochorenia COVID-19. Využite teda možnosť pracovať u nás na brigádu.
  • ŽIVNOSŤ – Máte živnosť na upratovacie práce, či napríklad drobné pomocné práce? Hľadáte príležitosť na získanie nových zákaziek? Tak nás neváhajte kontaktovať a určite sa dohodneme.

Nových brigádnikov hľadáme v celom Bratislavskom kraji a mzda začína od 5 eur na hodinu. Jej reálna výška závisí od našej spoločnej dohody, od vašich skúseností a schopností.

Viac sa dozviete v časti „Kariéra“, kde nájdete aj formulár na odoslanie vášho životopisu.