osobné údaje

o nás

napíšte nám

kariéra

nákup

cenník

Upratovanie

Tepovanie

Čistenie áut

Záhrada

Rekonštrukcie

Dizajnové omietky

Dezinfekcia

Príjemné a pokojné Vianoce praje tím CLEANsatisfied

Vianoce sa nezadržateľne blížia. Začalo adventné obdobie avšak tohtoročné vianočné sviatky budú zrejme v mnohom iné.

Vianoce patria medzi sviatky, keď sa rodiny a priatelia stretávajú. Mnohé rodiny a priatelia sa často vidia aj po niekoľkých mesiacoch. Pandémia ochorenia COVID-19 však všetko zmenila. Mnoho ľudí sa na Slovensku pre obmedzenia po celom svete nebude vedieť dostať naspäť na Slovensko.

Aj tím CLEANsatisfied však verí v to, že prežijeme hlavne pokojné sviatky. Vďaka moderným technológiám nie je problém spojiť sa rodinou a priateľmi po celom svete, aj keď im možno nebudeme môcť podať ruku a osobne popriať príjemné sviatky.

Pre našich verných zákazníkov sme si však na toto obdobie pripravili aj niečo špeciálne. V týchto dňoch dostávajú vybraní verní zákazníci od nás darčekový zľavový vianočný poukaz, ktorý im ušetrí peniaze za vybrané služby v budúcom roku. Tento darčekový poukaz však môžu posunúť práve napríklad aj priateľom, rodine alebo napríklad zákazníkom a zjednodušiť im život.

Pripravili sme však aj darčekový poukaz na využitie našich služieb v hodnotách už od 50 eur, ktorým môžete darovať niektorú z našich služieb upratovania, tepovania, či napríklad starostlivosti o auto. Ten môžete darovať priateľom alebo rodine a to nie len na Vianoce. Už v budúcom roku pre vás pripravuje aj darčekový poukaz k narodeninám, pre kolegov, k minimám a tiež ďalším sviatkom.

Objednať darčekový poukaz

Na záver vám celý tím CLEANsatisfied praje hlavne pokojné prežitie vianočných sviatkov. Prajeme vám, aby ste ich strávili hlavne v zdraví. Nezabúdajme, že Vianoce nie sú však len o darčekoch. Vianoce majú byť hlavne sviatkami pokoja a tiež priestorom na stretávanie rodín a priateľov, aj keď tento rok možno prebehnú hlavne online.