osobné údaje

o nás

napíšte nám

kariéra

nákup

cenník

Upratovanie

Tepovanie

Čistenie áut

Záhrada

Rekonštrukcie

Dizajnové omietky

Dezinfekcia

Netradičný a predsa tradičný. Venujte darček, ktorý každého poteší

Vianoce sú sviatky pokoja a mieru. Avšak pred tým pokojom a mierom v domácnostiach často panuje priam bojová nálada, sem tam sa objavujú škriepky a občas lietajú aj taniere.

Pred Vianocami totiž treba stihnúť urobiť nákup, napiecť vianočné dobroty, upratať celú domácnosť, vyzdobiť ju a samozrejme pripraviť vianočný stromček. A k tomu ešte treba pripočítať čas potrebný na zabalenie darčekov, lebo váš manžel to neurobí nikdy tak dobre ako vy.

To sú hodiny príprav, ktoré vás každoročne čakajú a znamenajú, že Vianoce si v skutočnosti nikdy poriadne nevychutnáte. O to horšie je to v čase pandémie, kedy musíte pripočítať státie v dlhých radoch pred obchodom a rôzne ďalšie obmedzenia.

Pre vás

Nie so všetkým vám dokážeme pomôcť, no zopár vecí vám uľahčiť dokážeme. Vaše Vianoce tak budú pokojnejšie a vy budete mať oveľa viac času na vašu rodinu a priateľov. Možno sa s nimi uvidíte len cez Skype a o to viac času by ste im však mali venovať.

Na Vianoce sme pre našich zákazníkov pripravili špeciálnu ponuku upratovacích služieb – trio služieb získate lacnejšie ako kedykoľvek pred tým a hlavne v prvotriednej kvalite. Upraceme váš domov, povysávame a vytepujeme koberceumyjeme okná. Samozrejme objednať si môžete aj jednotlivé služby.

Váš domov pripravíme na Vianoce aby bol ako nový, čistý, voňavý a hlavne bezpečný. Naši profesionáli sa postarajú aj o bezpečné a ekologické čistenie vášho domova od všadeprítomných vírusov a baktérií.

Pre ľudí, na ktorých vám záleží

Pripravené niečo špeciálne však máme aj pre ľudí, na ktorých vám záleží. Vyhnite sa tradičným darčekom a venujte vašim blízkym aj niečo menej tradičné a predsa len tradičné.

Naše služby môžete totiž objednať aj pre vašich blízkych. Objednajte pre nich špeciálny darčekový kupón so službami na mieru. Môžete tak napríklad vaším rodičom dopriať pár hodín oddychu a naši profesionáli sa zatiaľ postarajú o upratanie ich bytu alebo domu.

Nemusí to však byť len o upratovaní. Vybrať si môžete aj z ďalších našich služieb, ktoré vaším blízkym spríjemnia a zjednodušia prípravu Vianoc. Navyše budú znamenať úsporu času aby ho mohli venovať napríklad práve vám.

Darčekový poukaz pre vás pripravíme skutočne na mieru. Poukaz vám doručíme elektronicky alebo vám príde vytlačený poštou. Okrem toho môžu darčekový poukaz využiť napríklad aj firmy aby potešili zamestnancov pred Vianocami.

Pokojné Vianoce

V tejto dobe je dôležitejšie ako kedykoľvek inokedy venovať čas svojej rodine a priateľom. Je to skutočne to najdôležitejšie, čo v živote všetci máme. Neznamená to však, že teraz sa máme všetci vypraviť na návštevy. To by bolo to najhoršie, čo môžeme v tejto chvíli urobiť.

Ak chcete urobiť radosť vaším rodičom, či starým rodičom, dá sa to aj inak. Prichádzajú najkrajšie sviatky v roku a preto dôležité si vyhradiť čas aj pre blízkych. Nebudú to síce osobné návštevy, ale poteší napríklad aj krátky telefonát, či napríklad videohovor.

Celý team CLEANsatisfied vám praje hlavne pokojné a príjemné strávenie tohtoročných sviatkov. Vieme, že tento rok to budú pre mnohých iné a netradičné Vianoce. Nezabudnime, že Vianoce nie sú len o darčekoch. V pravom rade by mali byť o vašich blízkych, tých na ktorých vám záleží.

Napíšte nám

Napíšte nám