osobné údaje

o nás

napíšte nám

kariéra

nákup

cenník

Upratovanie

Tepovanie

Čistenie áut

Záhrada

Rekonštrukcie

Dizajnové omietky

Dezinfekcia

Pokojné Vianoce praje team CLEANsatisfied

Za celý team CLEANsatisfied vám prajeme pokojné a príjemné prežitie vianočných sviatkov.

Tento rok budú pre mnohých z nás Vianoce iné ako pominulé roky. Pandémia zasiahla životy nás všetkých a pre mnohých ľudí to budú iné Vianoce. Netreba však zabúdať, že Vianoce nie sú len o drahých darčekoch.

Dôležitejšia je rodina a priatelia, aj keď tento rok sa s mnohými stretneme len online a nie osobne. Dnes je viac ako kedykoľvek pred tým dôležité spomenúť si na blízkych ľudí a možno im poslať aspoň správu alebo im venovať krátku chvíľu cez telefón. Osobné stretnutia by sme mali odložiť na budúci a dúfajme aj bezpečnejší rok.

Opatrenia pred Vianocami mohli prekaziť plány na kúpu darčekov na poslednú chvíľu. Nezabúdajme, že namiesto cesty do obchodov však môžete siahnuť napríklad po darčekových poukážkach, ktoré nájdete aj v našom obchode. Darčekovú poukážku môžete pre vašich rodičov, rodinu alebo priateľov objednať už od 50 eur.

Všetkým naším zákazníkov ďakujeme za priazeň počas tohto neľahkého roka a za využívanie našich služieb. Veríme, že aj v budúcom roku nám zachováte priazeň a rozhodnete sa pre niektorú z našich služieb.