Dezinfekcia ozónom a parou

Pre firmy aj pre rodiny

Dezinfekcia ozónom alebo parou

Vieme, že v čase pandémie ochorenia COVID-19 je potrebná častejšia a účinnejšia dezinfekcia kancelárie, obchodných priestorov, ale aj vašich domovov. Využitie naše služby v oblasti dezinfekcie priestorov ozónom alebo parou a zbavte sa všetkých baktérií a vírusov.

Dezinfekcia ozónom predstavuje účinný spôsob ako sa zbaviť nepríjemných pachov, plesní, baktérií, ale aj vírov. Ozón je bezfarbý toxický plyn, ktorý sa postará o čistotu vašej kancelárie, prevádzky alebo aj vášho domu, či bytu. Dezinfekcia ozónom patrí medzi najúčinnejšie formy boja s baktériami a vírusmi.

Dezinfekcia ozónom je navyše šetrná k životnému prostredie, pretože sa nepoužívajú žiadne umelé chemikálie. Ozón sa v prírode bežne vyskytuje a nie je nijako škodlivý. Nemusíte mať teda obavy, že dezinfekciou ozónom poškodzujete prírodu.

Na dezinfekciu menších priestorov a na dezinfekciu niektorých citlivých priestorov ako sú kuchyňa alebo obývacie miestnosti môžete využiť aj naše služby dezinfekcie pomocou pary.

Para zohriata na viac ako 100 °C sa bezpečne postará o všetky nečistoty, baktérie a vírusy, aby bol váš domov bezpečný a čistý. Použitie pary je zároveň šetrné k prírode, keďže sa nepoužívajú žiadne toxické a nebezpečné chemikálie.

Myslíme ekologicky

Čistiace prostriedky často nie sú šetrné k nášmu životnému prostrediu a obsahujú množstvo chemikálií. Upratovať sa však dá aj šetrne k životnému prostrediu. Našu planétu máme len jednu a tak by sme sa k nej mali chovať ekologicky.

Dezinfekcia ozónom

Ozónový generátor je praktickým pomocníkom na dezinfekciu priestorov, pretože ozón účinne likviduje všetky vírusy, baktérie a pachy. Využijete ho ako v domácom prostredí, tak aj vo veľkých priemyselných halách. Prečítajte si, podľa čoho vybrať ozónový generátor a akým spôsobom ho použiť.

Ako funguje ozónový generátor?

Ozónový generátor alias ozonizér predstavuje prístroj, ktorý dezinfikuje priestory prostredníctvom „šokovej dezinfekcie ozónom“. Princípom je vyplnenie dezinfikovaného priestoru určitou koncentráciou ozónu, ktorá zlikviduje všetky vírusy, baktérie, pachy a ďalšie nežiaduce látky. V akých oblastiach ozónový generátor využijete?

  • Odstraňovanie plesní, baktérií a zápachu v uzavretých či vlhkých priestoroch.
  • Dezinfekcia a starostlivosť o osobné veci – ozónový generátor ošetrí odevy, hračky či športové potreby.
  • Čistenie potravín od parazitov a chemikálií.
  • Ozónová voda slúži ako liek a aj na regeneráciu.

Myslite na to, že ozónový generátor môže spôsobiť veľmi silný zápach, ktorý v miestnosti zostáva až po dobu niekoľkých týždňov. Z tohto dôvodu si hĺbkové čistenie generátorom ozónu dobre časovo naplánujte.

Dezinfekcia parou

Pri čistení stien, podláh alebo nábytku je možné vďaka profesionálnym parným čističom účinne bojovať proti choroboplodným zárodkom, baktériám a vírusom.

Para vystupuje z trysky vo veľmi jemných kvapôčkach pri teplote okolo 100 °C a maximálnom tlaku až 8 barov, podľa typu prístroja. Zrýchlenie je cca 170 km/h. Preto sa para dostane do všetkých prasklín alebo gumových záhybov, kde sa kefy alebo handričky ťažko dostanú. Takto je možné hygienicky a dôsledne vyčistiť ťažko dostupné miesta.

Ak sú správne používané, profesionálne parné čističe odstraňujú z tvrdých povrchov až 99 999% obalených vírusov (ako je koronavírus alebo chrípka) a 99 99% bežných domácich baktérií. Parné čističe môžu významne prispieť k všeobecnej hygiene v domácom, komerčnom a priemyselnom použití.

Pre realitné kancelárie

Predávate alebo prenajímate nehnuteľnosť? Oslovte na spoluprácu tím #CLEANsatisfied, pripravíme Vám cenové ponuky na mieru.

Zabezpečujeme komplexné povrchové upratanie predávaných priestorov alebo priestorov na prenájom, aby ste nehnuteľnosť vedeli predať za väčšiu hodnotu, cenu, či rýchlosť. Samozrejmosťou je tepovanie kobercov a umývanie okien.

Vieme Vám zabezpečiť nie len upratanie, ale aj opravy stien a iné potrebné úpravy.

Spoľahlivosť a dôvera

Vieme, že upratovanie vášho domova alebo vašej kancelárie si vyžaduje aj našu spoľahlivosť a vašu dôveru. Naším cieľom je poskytovanie tých najlepších služieb pre vaše pohodlie a bezpečný, čistý domov.

Ceny

Pre firmy je cena upratovacích prác vždy individuálna a závisí od potrieb vašej firmy a rozsahu služieb, ktoré si objednáte. Ušetriť však môžete vďaka pravidelnému využívaniu našich služieb a dodávaniu potrebnej drogérie od tímu #CLEANsatisfied. Napíšte nám alebo nám zavolajte na +421 949 580 299 a pripravíme pre vás cenovú ponuku na mieru.

Upratovanie domov a bytov začína už od prijateľných cien v závislosti od veľkosti bytu alebo náročnosti či rozsahu zvolených služieb. Napíšte nám alebo nám zavolajte na +421 949 580 299 a pripravíme pre vás cenovú ponuku na mieru.

Umývanie okien si môžete objednať aj ako individuálnu a samostatnú službu, ktorá môže byť komplexná od okna, cez rám a žalúzie až po sieťky. Napíšte nám alebo nám zavolajte na +421 949 580 299 a pripravíme pre vás cenovú ponuku na mieru.

Pre služby tepovaniarekonštrukcie a drobných opráv vám radi pripravíme individuálnu cenovú ponuku na mieru podľa vašich požiadaviek. Napíšte nám alebo nám zavolajte na číslo +421 949 580 299 a vyžiadajte si individuálnu cenovú ponuku.

V prípade záujmu o službu dezinfekcie parou alebo ozónom vám vieme pripraviť individuálnu ponuku, či už máte záujem o jednorazovú dezinfekciu priestorov alebo pravidelnú. Napíšte nám alebo nám zavolajte na číslo +421 949 580 299 a vyžiadajte si individuálnu cenovú ponuku.