osobné údaje

o nás

napíšte nám

kariéra

nákup

cenník

Upratovanie

Tepovanie

Čistenie áut

Záhrada

Rekonštrukcie

Dizajnové omietky

Dezinfekcia

Hľadáš upratovacie služby pre firmy?
Tak si pozri naše služby pre firmy

Vyberte si z našich služieb aj pre firmy.

Pre kancelárie aj obchody

Dezinfekcia prostredníctvom ozónu

Ozón je prírodná čistiaca a dezinfekčná látka. Je to doteraz najsilnejšie oxidačné činidlo na Zemi, ktoré sa používa v mnohých oblastiach ako napríklad medicína, poľnohospodárstvo, potravinársky priemysel a podobne. Ozón pôsobí 3000 x rýchlejšie ako chlór a je 25 x účinnejší ako kyselina, 2500 x ako chlórnan (OCL) a 5000 x ako chloramín (NH2CL) a pritom je oveľa bezpečnejší. Neexistujú žiadne baktérie, plesne, huby či iné mikroorganizmy vo vzduchu a tiež zápachy, ktoré by odolali ozónu. (vždy v závislosti na použitej koncentrácii a času)


Vhodná aj pre domácnosti

Dezinfekcia parou

Je vo vašej domácnosti astmatik? Má niekto vo vašej rodine niekto respiračné ochorenie? Alebo máte alergie a mimoriadne citlivú pokožku? Čistenie a dezinfekcia parou je pre vás ako stvorená! Táto najekologickejšia forma čistenia a dezinfekcie, podobne ako ozón, efektívne odstraňuje množstvo baktérií, vírusov, húb, roztočov a plesní. Navyše, eliminuje vodný kameň a usadeniny. Parný čistič pracuje výlučne s tlakom a čistou vodou, ktorú ohrieva na 120 – 165 °C. Premieňa ju teda na vodnú paru ničiacu všetky nežiadúce mikroorganizmy. Vodná para zároveň všetky plochy dokonale dezinfikuje. A to, bez použitia akýchkoľvek dezinfekčných a chemických prostriedkov!

Vybral si si?

Vybral si si niektorú z našich služieb pre firmy alebo pre domácnosti? Tak si poď rovno objednať! Budeš mať kompletný servis. Objednávaj naše služby telefonicky alebo online.

0901 700 931 / 0907 362 386

alebo

Naša spoľahlivosť

Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len fráza. Je pre nás dôležité aby ste boli s našimi službami spokojný a vždy od vás čakáme pravdivú spätnú väzbu.

Vaša spokojnosť

Vieme, že hľadáte spoľahlivého a diskrétneho partnera, ktorý sa dokáže postarať o poriadok vo vašom dome, byte či kancelárii.

Ekológia spolu

Rovnako ako spokojnosť je pre nás dôležitá aj ekológia. Aj pri upratovaní aj pri tepovaní sa snažíme chrániť životné prostredie okolo nás a čo najmenej ho poškodzovať.

Ostatné naše služby

Z nášho blogu a novinky

Z jarného upratovania vás nemusí rozbolieť hlava

S príchodom jari ožíva príroda a svet okolo nás sa prebúdza. Dni sa predlžujú, noci skracujú a mnohých nás začína bolieť hlava z pomyslenia na jarné upratovanie. Už odnepamäti...

Naša nová služba: Dezinfekcia priestorov ozónom alebo parou

V rámci boja s pandémiou COVID-19 netreba zabúdať ani na dezinfekciu priestorov. Pre našich firemných klientov ponúkame kompletnú dezinfekciu priestorov. Vaše kancelárie budú bezpečné...

SPÝTAJ SA

Máš nejaké nezodpovedané otázky alebo sa chceš jednoducho pred objednávkou niečo spýtať? Tak nám kľudne napíš alebo zavolaj. Nájdeš nás aj na Facebooku a Instagrame.

NApÍŠ NÁM

Mobil

+421 901 700 931
+421 907 362 386

Mail

info@cleansatisfied.sk