osobné údaje

o nás

napíšte nám

kariéra

nákup

cenník

Upratovanie

Tepovanie

Čistenie áut

Záhrada

Rekonštrukcie

Dizajnové omietky

Dezinfekcia

Spolupráca s realitnými kanceláriami

Pre realitné kancelárie ponúka špeciálne služby na mieru, ktoré zahŕňajú upratovanie bytov a domov pred predajom, fotením alebo aj po predaji. Vďaka naším profesionálom bude vami predávaná nehnuteľnosť vyzerať luxusne. Okrem toho môžete využiť aj naše maliarske služby a tiež služby drobných opráv. A to všetko s cenovou ponukou už do 24 hodín od obhliadky.

Predaj po

Naše služby môžete využiť na upratovanie nehnuteľnosti pred jej predajom, aby pri obhliadkach záujemcov vyzerala ako nová. Samozrejme komplexné upratovanie môžete využiť aj po vysťahovaní pôvodných majiteľov. Noví majitelia, tak prídu do čistého, voňavého a nového domova. Súčasťou môže byť napríklad aj vymaľovanie celého bytu a tiež drobné opravy.

Službyna mieru

Každá nehnuteľnosť má svoje špecifiká, práve preto pre realitné kancelárie pripravuje služby na mieru. Nejde len o obyčajné upratovanie. Súčasťou môže byť aj tepovanie kobercov, sedačiek prípadne umytie okien. Vďaka komplexným službám bude vami predávaná nehnuteľnosť vyzerať ako nová a predáte ju rýchlejšie s väčším ziskom. Samozrejmosťou je aj možnosť využitia ďalších služieb, ako maľovanie a tiež rôzne opravy.

Pre vašichklientov

Aj pre vašich klientom máme pripravené niečo špeciálne. Čo by ste povedali napríklad na darčekový poukaz s vaším logom a dizajnom podľa vášho výberu, ktorý môžu vaši zákazníci použiť na naše služby? Môžete im dať skvelý darček, ktorý im ušetrí hodiny práce, keď sa presťahujú do svojho nového a vysnívaného domu.

Vyberte si z našich služieb

Pre realitné kancelárie ponúkame služby upratovania bytu pred predajom aj po predaji, aby sa noví majitelia nasťahovali do čistého a voňavého bytu. Okrem toho môžete využiť naše maliarske služby a služby pre drobné opravy. Byt alebo domy, ktorý budete ponúkať bude vyzerať ako nový.

Naša spoľahlivosť

Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len fráza. Je pre nás dôležité aby ste boli s našimi službami spokojný a vždy od vás čakáme pravdivú spätnú väzbu.

Vaša spokojnosť

Vieme, že hľadáte spoľahlivého a diskrétneho partnera, ktorý sa dokáže postarať o poriadok vo vašom dome, byte či kancelárii.

Ekológia spolu

Rovnako ako spokojnosť je pre nás dôležitá aj ekológia. Aj pri upratovaní aj pri tepovaní sa snažíme chrániť životné prostredie okolo nás a čo najmenej ho poškodzovať.

NApÍŠ NÁM

Mobil

+421 901 700 931
+421 907 362 386

Mail

info@cleansatisfied.sk