osobné údaje

o nás

napíšte nám

kariéra

nákup

cenník

Upratovanie

Tepovanie

Čistenie áut

Záhrada

Rekonštrukcie

Dizajnové omietky

Dezinfekcia

Upratovanie, tepovanie aj drobné stavebné práce
Pre firmy aj pre pre domácnosti

Vyberte si z našich služieb pre firmy a pre domácnosti.

Umyje z vonku

Kompletné exteriérové umytie auta

Kompletné exteriérové umytie auta zahŕňa: kompletné ručné vonkajšie umytie auta, čistenie diskov, vysušenie karosérie auta, vyleštenie okien a svetlometov, impregnácia pneumatík.


Umyje z vonka aj z vnútra

Kompletné umytie exteriéru aj interiéru

Predávate dom alebo byt? Zvýšte jeho cenu dôkladným uprataním od profesionálov. Bude zasa ako nový a vy ušetríte čas. Kúpili ste práve dom alebo byt? Nemusíte stráviť dlhé hodiny upratovaním svojho nového domova.

Koberce aj sedačky budú ako nové

Tepovanie kobercov a sedačiek

Vytepujeme aj koberce, stoličky a sedačky. Budú ako nové a ušetrite ďalšie peniaze, ktoré viete použiť napríklad na rozvoj vášho podnikania.

Umyje z vonka

Kompletné interiérové umytie auta

Komplexné interiérové umytie auta zahŕňa: vysávanie a tepovanie všetkých sedadiel v aute, vysávanie a tepovanie všetkých kobercov v interiéri a tiež v kufri, čistenie a ošetrenie všetkých plastových a kožených častí interiéru auta.

To najlepšie pre vaše auto

Balík VIP Deluxe

Kompletný balíček, ktorý znamená prvotriednu starostlivosť o vaše auto. Kompletné umytie exteriéru aj interiéru, tepovanie sedačiek, starostlivosť o disky, pneumatiky a navoskovanie karosérie.

Doma aj kanceláriu

Upratovanie

Nestrácajte čas upratovaním radšej ho venujte rodine. Zverte upratovanie vášho domova profesionálom a vy môžete svoj čas trápiť s rodinou a priateľmi.

Vybral si si?

Vybral si si niektorú z našich služieb pre firmy alebo pre domácnosti? Tak si poď rovno objednať! Budeš mať kompletný servis. Objednávaj naše služby telefonicky alebo online.

0901 700 931 / 0907 362 386

alebo

Naša spoľahlivosť

Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len fráza. Je pre nás dôležité aby ste boli s našimi službami spokojný a vždy od vás čakáme pravdivú spätnú väzbu.

Vaša spokojnosť

Vieme, že hľadáte spoľahlivého a diskrétneho partnera, ktorý sa dokáže postarať o poriadok vo vašom dome, byte či kancelárii.

Ekológia spolu

Rovnako ako spokojnosť je pre nás dôležitá aj ekológia. Aj pri upratovaní aj pri tepovaní sa snažíme chrániť životné prostredie okolo nás a čo najmenej ho poškodzovať.

Cenník

Zaujíma ťa koľko ťa bude stáť napríklad upratovanie bytu, domu, kancelárie alebo koľko zaplatíš za tepovanie? Naše ceny sú individuálne a prispôsobíme ich podľa tvojich požiadaviek.

Z nášho blogu a novinky

Z jarného upratovania vás nemusí rozbolieť hlava

S príchodom jari ožíva príroda a svet okolo nás sa prebúdza. Dni sa predlžujú, noci skracujú a mnohých nás začína bolieť hlava z pomyslenia na jarné upratovanie. Už odnepamäti...

Naša nová služba: Dezinfekcia priestorov ozónom alebo parou

V rámci boja s pandémiou COVID-19 netreba zabúdať ani na dezinfekciu priestorov. Pre našich firemných klientov ponúkame kompletnú dezinfekciu priestorov. Vaše kancelárie budú bezpečné...

SPÝTAJ SA

Máš nejaké nezodpovedané otázky alebo sa chceš jednoducho pred objednávkou niečo spýtať? Tak nám kľudne napíš alebo zavolaj. Nájdeš nás aj na Facebooku a Instagrame.

NApÍŠ NÁM

Mobil

+421 901 700 931
+421 907 362 386

Mail

info@cleansatisfied.sk