osobné údaje

o nás

napíšte nám

kariéra

nákup

cenník

Upratovanie

Tepovanie

Čistenie áut

Záhrada

Rekonštrukcie

Dizajnové omietky

Dezinfekcia

Vyber si z našich služieb

Nechce sa ti doma upratovať? Alebo nemáš chuť tepovať koberec či sedačku? Veď na to tu máš nás! Upraceme tvoj dom alebo byt, vytepujeme koberce, sedačku aj matrac. Postaráme sa aj aby si mal čisté auto a nádhernú záhradu. A ešte ani to nie je všetko. Ak doma potrebuješ malé stavebné úpravy alebo sa rozhodneš skrášliť obývačku niečím netradičným tak sme tu pre teba!

Všetky naše služby

Upratovanie, čistenie a tepovanie je len základ našich služieb. Poradiť si vieme aj s vašou záhradou a postaráme sa aj o vaše auto. Ani malé stavebné práce nás neodradia. Vy svoj čas zatiaľ venujte rodine, priateľom či napríklad cestovaniu.

Upratovanie

Koľko času vám zaberie upratovanie vášho domova? Vedeli ste, že priemerne upratovaním premrháte 53 hodín do týždňa? Tak zverte upratovanie vášho domova do našich profesionálnych rúk. Ušetríte si 53 hodín, ktoré môžete venovať napríklad svojím deťom alebo svojím záľubám.

Tepovanie

Nemíňajte peniaze na novú pohovku či koberec. Zverte nám ich do opatery a bude vyzerať ako nová. Tepovanie pohovky či koberca vám ušetrí aj stovky eur.

Starostlivosť o auto

Postaráme sa aj o vaše auto, z vonka aj z vnútra dostane prvotriednu profesionálnu starostlivosť tak aby vyzeralo ako nové.

Starostlivosť o záhradu

Aj v záhrade musí byť predsa poriadok. Nechajte kosenie trávnika či napríklad strihanie živého plota na nás. Aj vás baví na jeseň odhrabávanie lístia? Nás áno vy radšej venujte čas svojej rodine.

Malé stavebné práce

Rozhodli ste sa vynoviť váš domov? Zvládneme aj malé stavebné práce a tak môžete mať novú podlahu či napríklad vymaľovaný váš byt.

Dizajnové omietky

Omietka nemusí byť iba biela alebo béžová. Môže byť aj elegantná a unikátna, ktorá tvoj domov spraví unikátnym a jedinečným. Interiérové omietky ti urobíme na mieru aby rozžiari tvoj domov!