osobné údaje

o nás

napíšte nám

kariéra

nákup

cenník

Upratovanie

Tepovanie

Čistenie áut

Záhrada

Rekonštrukcie

Dizajnové omietky

Dezinfekcia

Hľadáš upratovacie služby pre firmy?
Tak si pozri naše služby pre firmy

Vyberte si z našich služieb aj pre firmy.

Šetrite čas a peniaze

Upratovanie domov a bytov

Nechajte si upratať váš dom alebo byt profesionálmi. Jednorazovo alebo pravidelne to u vás zoberieme od podlahy. Umývanie, povysávanie či napríklad vyčistenie vašej kuchynskej linky sú pre nás maličkosťou.


Aby boli ako nové

Upratovanie pri predaji a kúpe bytu

Predávate dom alebo byt? Zvýšte jeho cenu dôkladným uprataním od profesionálov. Bude zasa ako nový a vy ušetríte čas. Kúpili ste práve dom alebo byt? Nemusíte stráviť dlhé hodiny upratovaním svojho nového domova.

Koberce aj sedačky budú ako nové

Tepovanie kobercov a sedačiek

Vytepujeme aj kancelárske stoličky a sedačky. Budú ako nové a ušetrite ďalšie peniaze, ktoré viete použiť napríklad na rozvoj vášho podnikania.

Aj domov občas potrebuje facelift

Drobné stavebné a údržbárske práce

Rozhodli ste sa maľovať alebo si inak skrášliť váš domov menšou rekonštrukciou? Drobné rekonštrukcie nechajte na nás a rovno sa postaráme aj o upratanie vášho vynoveného a krajšieho domova. Na vás už bude iba zariadenie nového a krajšieho domova.

Šetrite svoj čas

Umývanie okien

Okná sú dušou vášho domova. Čisté ako nové ich môžete mať, ak ich umývanie zveríte do rúk našich profesionálov. Ušetrite navyše aj to najcennejšie – váš čas.

Prvotriedna profesionálna starostlivosť

Starostlivosť o auto

Umyjeme, navoskujeme, naleštíme, povysávame a vytepujeme. Aj váš tátoš potrebuje prvotriednu starostlivosť. Zverte starostlivosť o vaše auto do našich profesionálnych rúk a vaše auto bude vždy akoby práve zišlo z výrobnej linky.

Vybral si si?

Vybral si si niektorú z našich služieb pre firmy alebo pre domácnosti? Tak si poď rovno objednať! Budeš mať kompletný servis. Objednávaj naše služby telefonicky alebo online.

0901 700 931 / 0907 362 386

alebo

Naša spoľahlivosť

Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a nie je to len fráza. Je pre nás dôležité aby ste boli s našimi službami spokojný a vždy od vás čakáme pravdivú spätnú väzbu.

Vaša spokojnosť

Vieme, že hľadáte spoľahlivého a diskrétneho partnera, ktorý sa dokáže postarať o poriadok vo vašom dome, byte či kancelárii.

Ekológia spolu

Rovnako ako spokojnosť je pre nás dôležitá aj ekológia. Aj pri upratovaní aj pri tepovaní sa snažíme chrániť životné prostredie okolo nás a čo najmenej ho poškodzovať.

Ostatné naše služby

Z nášho blogu a novinky

Z jarného upratovania vás nemusí rozbolieť hlava

S príchodom jari ožíva príroda a svet okolo nás sa prebúdza. Dni sa predlžujú, noci skracujú a mnohých nás začína bolieť hlava z pomyslenia na jarné upratovanie. Už odnepamäti...

Naša nová služba: Dezinfekcia priestorov ozónom alebo parou

V rámci boja s pandémiou COVID-19 netreba zabúdať ani na dezinfekciu priestorov. Pre našich firemných klientov ponúkame kompletnú dezinfekciu priestorov. Vaše kancelárie budú bezpečné...

SPÝTAJ SA

Máš nejaké nezodpovedané otázky alebo sa chceš jednoducho pred objednávkou niečo spýtať? Tak nám kľudne napíš alebo zavolaj. Nájdeš nás aj na Facebooku a Instagrame.

NApÍŠ NÁM

Mobil

+421 901 700 931
+421 907 362 386

Mail

info@cleansatisfied.sk