Pre firmy aj pre rodiny

Rekonštrukcie, maľovanie a drobné opravy

Okrem upratovaniatepovania si môžete špecialistov z CLEANsatisfied zavolať aj rekonštrukcie a opravy stien, povrchov, ale napríklad aj na výmenu laminátových podláh a tiež na maľovanie.

Rekonštrukcie a maľovanie priestorov vieme zabezpečiť aj pre firmy. Vaša kancelária bude opäť vyzerať ako nová a samozrejmosťou je pre nás aj upratanie po maľovaní alebo rekonštrukcii.

V rámci rekonštrukcií si tiež môžete objednať niektorú z dizajnových omietok, ktoré premenia váš domov, ale aj kanceláriu, či obchodný priestor na nepoznanie. Dizajnové omietky pre vás nakúpime, dovezieme namiesto a samozrejme aj zrealizujeme.

Dajte vášmu domovu druhú šancu a vdýchnite mu nový život. Maľovanie alebo rekonštrukciu nechajte na profesionálov z CLEANsatisfied.

Myslíme ekologicky

Čistiace prostriedky často nie sú šetrné k nášmu životnému prostrediu a obsahujú množstvo chemikálií. Upratovať sa však dá aj šetrne k životnému prostrediu. Našu planétu máme len jednu a tak by sme sa k nej mali chovať ekologicky.

Dizajnové omietky

Nemusíte mať doma iba fádnu bielu stenu – vyberte si dizajnovú a dekoratívnu omietku. Dizajnové a dekoratívne omietky premenia vašu kuchyňu, obývačku, ale napríklad aj kúpeľňu.

Na výber máte hneď niekoľko dizajnových omietok, ktoré sú vhodné do všetkých priestorov a vynovia váš domov.

Objednajte si profesionálov z CLEANsatisfied, ktorí Vám poradia s výberom dizajnovej omietky, nakúpia ju za vás a samozrejmosťou je aj samotná realizácia.

Navyše sa postaráme aj o upratovanie a nemusíte sa teda obávať neporiadku.

Maľovanie

Či už biela alebo farebná. Vynovte si váš domov, kanceláriu alebo obchodný priestor a objednajte si profesionálov z CLEANsatisfied a využite naše maliarske služby.

Využite naše služby a nechajte si vymaľovať váš dom alebo byt. Naše maliarske služby využijete aj vo vašej firme, v obchodných priestoroch a kanceláriách.

Maľovanie okrem skrášlenia priestoru pôsobí aj dezinfekčne. Samozrejmosťou je, že po maľovaní aj upraceme, aby váš domov vyzeral ako nový.

Pre realitné kancelárie

Predávate alebo prenajímate nehnuteľnosť? Oslovte na spoluprácu tím #CLEANsatisfied, pripravíme Vám cenové ponuky na mieru.

Zabezpečujeme komplexné povrchové upratanie predávaných priestorov alebo priestorov na prenájom, aby ste nehnuteľnosť vedeli predať za väčšiu hodnotu, cenu, či rýchlosť. Samozrejmosťou je tepovanie kobercov a umývanie okien.

Vieme Vám zabezpečiť nie len upratanie, ale aj opravy stien a iné potrebné úpravy.

Spoľahlivosť a dôvera

Vieme, že upratovanie vášho domova alebo vašej kancelárie si vyžaduje aj našu spoľahlivosť a vašu dôveru. Naším cieľom je poskytovanie tých najlepších služieb pre vaše pohodlie a bezpečný, čistý domov.

Ceny

Pre firmy je cena upratovacích prác vždy individuálna a závisí od potrieb vašej firmy a rozsahu služieb, ktoré si objednáte. Ušetriť však môžete vďaka pravidelnému využívaniu našich služieb a dodávaniu potrebnej drogérie od tímu #CLEANsatisfied. Napíšte nám alebo nám zavolajte na +421 949 580 299 a pripravíme pre vás cenovú ponuku na mieru.

Upratovanie domov a bytov začína už od prijateľných cien v závislosti od veľkosti bytu alebo náročnosti či rozsahu zvolených služieb. Napíšte nám alebo nám zavolajte na +421 949 580 299 a pripravíme pre vás cenovú ponuku na mieru.

Umývanie okien si môžete objednať aj ako individuálnu a samostatnú službu, ktorá môže byť komplexná od okna, cez rám a žalúzie až po sieťky. Napíšte nám alebo nám zavolajte na +421 949 580 299 a pripravíme pre vás cenovú ponuku na mieru.

Pre služby tepovaniarekonštrukcie a drobných opráv vám radi pripravíme individuálnu cenovú ponuku na mieru podľa vašich požiadaviek. Napíšte nám alebo nám zavolajte na číslo +421 949 580 299 a vyžiadajte si individuálnu cenovú ponuku.

V prípade záujmu o službu dezinfekcie parou alebo ozónom vám vieme pripraviť individuálnu ponuku, či už máte záujem o jednorazovú dezinfekciu priestorov alebo pravidelnú. Napíšte nám alebo nám zavolajte na číslo +421 949 580 299 a vyžiadajte si individuálnu cenovú ponuku.