Vianoce

Vianoce začnú o

Dní
Hodín
Minút
Sekúnd
Vianoce sú tu! Ďakujeme všetkým naším zákazníkom, ktorí využívali naše služby v tomto roku a prajeme Vám príjemné a pokojné prežitie vianočných sviatkov.
Pre firmy aj pre rodiny

Vianočné upratovanie

K blížiacim sa vianočným sviatkom už neodmysliteľne patrí aj zhon, stres a občas aj panika v rodinách aj vo firmách. Vyhnite sa zhonu a ušetrite si čas pre rodinu a priateľov. Objednajte si vianočné upratovanie u vás doma aj vo firme už teraz!

Využite skvelé cely upratovania, ale aj tepovania kobercov, sedačiek, či napríklad umývania okien. Využite naše služby a ušetrite čas, ktorý potom môžete venovať rodine a priateľom.

Upratovanie

Upratovanie u vás doma aj vo firme. Jednorazovo aj pravidelne.

Objednať

Tepovanie

Vytepujeme koberce aj sedačky. U vás doma aj vo firme.

Objednať

Rekonštrukcie a maľovanie

Drobné opravy, rekonštrukcie, ale aj maľovanie. Skrášlite si váš domov pred Vianocami.

Objednať

Darčekový poukaz

Ten najlepší vianočný darček. Vyberte si darčekový poukaz na naše služby.

Objednať

Myslíme ekologicky

Čistiace prostriedky často nie sú šetrné k nášmu životnému prostrediu a obsahujú množstvo chemikálií. Upratovať sa však dá aj šetrne k životnému prostrediu. Našu planétu máme len jednu a tak by sme sa k nej mali chovať ekologicky.

Upratovanie

Vieme Vám zabezpečiť pravidelné upratovanie kancelárií, prevádzok ale aj obchodných priestorov. Upraceme však aj Váš dom či byt. Zastrešíme tiež napríklad umytie okien, vytepovanie kobercov ale aj čistenie akýchkoľvek iných častí podľa možností. Chystáte sa prenajať, alebo predať Vašu nehnuteľnosť? Aj s týmto druhom čistiacich prác vieme pomôcť. Vyžiadajte si preto konzultáciu a cenovú ponuku od tímu #CLEANsatisfied.

V kancelárii alebo vo firme sa postaráme o čistotu a bezbakteriálne prostredie, aby ste sa mohli venovať Vášmu podnikaniu a Vašim zákazníkom v čistom a bezpečnom prostredí. Nechajte si upratať aj váš dom alebo byt profesionálmi.

Jednorazovo alebo pravidelne to u Vás zoberieme od podlahy alebo podľa Vašich požiadaviek. Umývanie, povysávanie či napríklad vyčistenie vašej kuchynskej linky sú pre nás štandardom.

Predávate dom alebo byt? Zvýšte jeho cenu dôkladným uprataním od profesionálov ešte pred jeho nafotením do ponuky. Bude pôsobiť sviežo a ako nový a vy ušetríte čas a získate viac financií za jeho predaj a tiež aj zvýšite rýchlosť predaja Vašej nehnuteľnosti.

Kúpili ste práve dom alebo byt? Nemusíte stráviť dlhé hodiny precíznym upratovaním svojho nového domova, nechajte to na nás! Za cenovú ponuku a konzultáciu nedáte nič.

Tepovanie

Máte doma koberec, ktorý má už najlepšie časy za sebou? Alebo sedačku, ktorá už rozhodne nevyzerá ako nová? Nemusíte hneď kupovať nové! Myslite na svoju peňaženku a tiež na životné prostredie.

Ročne sa vo svete vyhodia milióny kusov nábytku, ktorý by ešte mohol slúžiť, ak by sa oň majiteľ postaral. Je jednoduchšie zájsť do obchodu a kúpiť novú sedačku, ale existuje aj ekologickejšia a lacnejšia alternatíva – nechať ju vytepovať od profesionálov z CLEANsatisfied.

Vytepujeme Vaše koberce, sedačky, kreslá a ďalší čalúnený nábytok a bude vyzerať ako nový. Vytepovať si môžete nechať napríklad aj sedačky vo vašom aute.

Naše tepovacie služby určite ocenia aj kancelárie, kde sa koberce stávajú často lapačmi prachu a môžu stáť za alergiami Vašich zamestnancov.

Darčekový poukaz

Či už chcete potešiť vášho blízkeho alebo vášho klienta, tak darčekový poukaz od CLEANsatisfied vždy poteší. Jedinečný darček, ktorý urobí radosť a ušetrí obdarovanému kopec času. Ten môže venovať napríklad svojej rodine alebo priateľom.

Darčekový poukaz od CLEANsatisfied je vhodný pre každú príležitosť. Či už ide o darček k sviatku, k výročiu alebo ide napríklad o darček pre vašich nových alebo verných klientov.

Vďaka unikátnemu dizajnu získate exkluzívny darček, ktorý vždy vyčaruje úsmev na tváry.

Spoľahlivosť a dôvera

Vieme, že upratovanie vášho domova alebo vašej kancelárie si vyžaduje aj našu spoľahlivosť a vašu dôveru. Naším cieľom je poskytovanie tých najlepších služieb pre vaše pohodlie a bezpečný, čistý domov.

Ceny

Pre firmy je cena vždy individuálna a závisí od potrieb vašej firmy a rozsahu služieb, ktoré si objednáte. Ušetriť však môžete vďaka pravidelnému využívaniu našich služieb a dodávaniu potrebnej drogérie od tímu #CLEANsatisfied. Napíšte nám alebo nám zavolajte na 0901 700 931 / 0907 362 386 a pripravíme pre vás cenovú ponuku na mieru.

Upratovanie domov a bytov začína už od prijateľných cien v závislosti od veľkosti bytu alebo náročnosti či rozsahu zvolených služieb. Napíšte nám alebo nám zavolajte na 0901 700 931 / 0907 362 386 a pripravíme pre vás cenovú ponuku na mieru.

Ceny drogérie nájdete v našom eshope, kde si môžete urobiť aj objednávku pravidelného doručovania drogérie. Pravidelné doručovanie drogérie si môžete dohodnúť aj s spolu s našimi upratovacími službami. Ak máte záujem o pravidelné doručovanie drogérie môžete nám napísať alebo zavolať 0940 654 564.

Umývanie okien si môžete objednať aj ako individuálnu a samostatnú službu, ktorá môže byť komplexná od okna, cez rám a žalúzie až po sieťky. Napíšte nám alebo nám zavolajte na 0901 700 931 / 0907 362 386 a pripravíme pre vás cenovú ponuku na mieru.

Upratovanie

Upratovanie u vás doma aj vo firme. Jednorazovo aj pravidelne.

Objednať

Tepovanie

Vytepujeme koberce aj sedačky. U vás doma aj vo firme.

Objednať

Rekonštrukcie a maľovanie

Drobné opravy, rekonštrukcie, ale aj maľovanie. Skrášlite si váš domov pred Vianocami.

Objednať

Darčekový poukaz

Ten najlepší vianočný darček. Vyberte si darčekový poukaz na naše služby.

Objednať