Vianočný darčekový poukaz

Prémiový

Vianočný darčekový poukaz

Pre našich zákazníkov máme pripravený exkluzívny prémiový vianočný darčekový poukaz. Vďaka vianočnému darčekovému poukazu darujete vaším priateľom, rodine, ale napríklad aj vaším firemným klientom čas, ktorý môžu tráviť so svojou rodinou. Čas je ten najkrajší darček, ktorý môžete venovať.

Objednajte darček, ktorý je unikátny. Objednajte darček, ktorý vždy poteší. Vianočný darčekový poukaz na naše upratovacie služby, tepovacie služby a tiež na umývanie okien sa vám prispôsobí.

Vianočný darčekový poukaz však môžu využiť aj firmy ako netradičnú odmenu pre významných klientov. Náš vianočný darčekový poukaz sa vám prispôsobí. Od ceny služieb, ktoré bude obsahovať a obdarovaný ho môže použiť až do 30. júna 2023.

Aké služby môžete darovať?

Upratovanie

Upratovanie u vás doma aj vo firme. Jednorazovo aj pravidelne.

Tepovanie

Vytepujeme koberce aj sedačky. U vás doma aj vo firme.

Umývanie okien

Drobné opravy, rekonštrukcie, ale aj maľovanie. Skrášlite si váš domov pred Vianocami.

Alebo nám napíšte

Myslíme ekologicky

Čistiace prostriedky často nie sú šetrné k nášmu životnému prostrediu a obsahujú množstvo chemikálií. Upratovať sa však dá aj šetrne k životnému prostrediu. Našu planétu máme len jednu a tak by sme sa k nej mali chovať ekologicky.

Darujte čas

Pripravené máme pre vás tri exkluzívne, prémiové dizajny vianočných darčekových poukazov. Každý darčekový poukaz je unikátny a to vďaka prispôsobeniu na mieru vaším požiadavkám.

Texty môžete upraviť podľa vašich predstáv avšak môžete to nechať aj na nás. Vianočný darčekový poukaz vám samozrejme pošleme v papierovej podobe a samozrejme ho od nás dostanete aj v elektronickej forme.

Darujte vaším priateľom, rodine alebo firemným klientom čas. Vďaka vianočnému darčekovému poukazu na naše profesionálne upratovacie služby, tepovacie služby a umývanie okien môžete ušetriť aj hodiny času obdarovanému.

 

Prečo si vybrať nás?

Zverte starostlivosť o domov vašich priateľov alebo rodiny do rúk našich profesionálov. Za štyri roky máme stovky spokojných zákazníkov a v našom prístupe sa odlišujeme od našej konkurencie. Teší nás, že väčšina našich zákazníkov sa k nám vracia pravidelne.

Zameriavame sa na kvalitu a nie na kvantitu. Poskytujeme profesionálne upratovacie služby a prvotriedne tepovacie služby. Či už upratujeme dom alebo byt, tak naším cieľom je spokojnosť našich zákazníkov.

O domov vašej rodiny alebo priateľov sa postaráme od podlahy. Ušetrite vaším priateľom čas, aby ho mohli venovať vám. Sme profesionáli a upratovanie je pre nás radosťou.

Darčekový poukaz

Či už chcete potešiť vášho blízkeho alebo vášho klienta, tak darčekový poukaz od CLEANsatisfied vždy poteší. Jedinečný darček, ktorý urobí radosť a ušetrí obdarovanému kopec času. Ten môže venovať napríklad svojej rodine alebo priateľom.

Darčekový poukaz od CLEANsatisfied je vhodný pre každú príležitosť. Či už ide o darček k sviatku, k výročiu alebo ide napríklad o darček pre vašich nových alebo verných klientov.

Vďaka unikátnemu dizajnu získate exkluzívny darček, ktorý vždy vyčaruje úsmev na tváry.

Spoľahlivosť a dôvera

Vieme, že upratovanie vášho domova alebo vašej kancelárie si vyžaduje aj našu spoľahlivosť a vašu dôveru. Naším cieľom je poskytovanie tých najlepších služieb pre vaše pohodlie a bezpečný, čistý domov.

Podmienky

Vianočný darčekový poukaz môžete objednať ako fyzická osoba aj ako firma. Cena služieb zahrnutá v darčekovom poukaze je vyznačená na darčekovom poukaze.

Platnosť vianočného darčekového poukazu je do 30. júna 2023 bez možnosti jeho predĺženia.

Výber termínu realizácie prác je možná po dohode dodávateľom s termínom realizácie do 30. júna 2023.

Objednávka prác a služieb zahrnutá v darčekovom poukaze je možná cez WhatsApp, alebo nám môžete napísať mail, prípadne nám môžete zavolať na číslo +421 949 580 299.