Spustili sme nový web!

Vitajte na našej novej webstránke! Práve dnes sme dokončili prestavbu našej webovej stránke a prinášame vám hneď niekoľko noviniek.

Ako prvé je inak usporiadané hlavné menu, ktoré odkazuje na naše služby. Doteraz bolo hlavné menu o jednotlivých službách. Teraz v hlavnom menu nájdete – jednorazové upratovanie, pravidelné upratovanie, tepovaniedezinfekciu priestorov. Okrem toho v hlavnom menu nájdete aj odkaz na stránku „O nás“ a tiež rýchly odkaz na stránku „Napíšte nám“.

Zmenili sa opisy jednotlivých služieb a tie sú teraz viac štruktúrované ako tomu bolo v minulosti. V jednorazových a pravidelných službách teda nájdete napríklad upratovanie domov, bytov alebo napríklad upratovanie kancelárii. Veríme, že medzi službami nájdete práve tú, ktorú u nás hľadáte.

Okrem toho v každej službe pribudla možnosť priameho hodnotenia poskytnutej služby. Ak ste našu službu využili viete nás jednoducho a priamo na našej webstránke ohodnotiť a pridať aj komentár. Nemusíte sa registrovať alebo vytvárať účet. Recenziu služby viete pridať aj bez registrácie.

Priamo pri každej službe viete zanechať aj vaše hodnotenie, pridať komentár a poskytnúť nám tak spôtnú väzbu.

Pridali sme aj jednoduchý formulár pomocou ktorého si viete vypočítať orientačnú cenu našich služieb. Je intuitívny a ľahko sa s ním pracuje.

Orientačnú cenu si teraz viete vypočítať priamo na našej stránke.

S tým súvisí aj zmena spôsobu výpočtu ceny. Doteraz sme cenu počítali podľa metrov štvorcových Teraz si cenu viete ľahko vypočítať podľa počtu hodín, ktoré chcete aby sme u vás strávili. Navyše si môžete vybrať doplnkové služby ako upratovanie ekologickými čistiacimi prostriedkami alebo napríklad víkendové upratovanie.

Veríme, že sa vám nová webstránka bude páčiť a budete nás pravidelne navštevovať. Už čoskoro vám predstavíme aj ďalšie novinky. Sledujte nás!

Sme skutoční experti na upratovanie domácností aj firiem. Objednajte si naše profesionálne upratovacie služby ešte dnes a ušetrený čas venujte vašej rodine a priateľom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *