Tepovanie

Pre firmy aj pre rodiny

Naše tepovacie služby

Máte doma koberec, ktorý má už najlepšie časy za sebou? Alebo sedačku, ktorá už rozhodne nevyzerá ako nová? Nemusíte hneď kupovať nové! Myslite na svoju peňaženku a tiež na životné prostredie.

Ročne sa vo svete vyhodia milióny kusov nábytku, ktorý by ešte mohol slúžiť, ak by sa oň majiteľ postaral. Je jednoduchšie zájsť do obchodu a kúpiť novú sedačku, ale existuje aj ekologickejšia a lacnejšia alternatíva – nechať ju vytepovať od profesionálov z CLEANsatisfied.

Vytepujeme Vaše koberce, sedačky, kreslá a ďalší čalúnený nábytok a bude vyzerať ako nový. Vytepovať si môžete nechať napríklad aj sedačky vo vašom aute.

Naše tepovacie služby určite ocenia aj kancelárie, kde sa koberce stávajú často lapačmi prachu a môžu stáť za alergiami Vašich zamestnancov.

Myslíme ekologicky

Čistiace prostriedky často nie sú šetrné k nášmu životnému prostrediu a obsahujú množstvo chemikálií. Upratovať sa však dá aj šetrne k životnému prostrediu. Našu planétu máme len jednu a tak by sme sa k nej mali chovať ekologicky.

Pre firmy

Jednorazové, ale aj pravidelné tepovanie vo firmách. Zbavíte sa tým nepríjemného zápachu a tiež budú koberce vo Vašej firme vyzerať ako nové.

Vieme tepovať aj veľké plochy a poradíme si aj s väčšími priestormi. Koberce vo vašej firme alebo kancelárii by sa mali tepovať minimálne dva krát do roka. Pre verných zákazníkov máme pripravené vždy špeciálne ceny.

Okrem kobercov vieme vytepovať aj kancelárske stoličky, kreslá alebo napríklad čalúnené sedačky, aby vyzerali ako nové. Vieme sa postarať aj o kožené povrchy kresiel a sedačiek.

Objednajte si profesionálov z CLEANsatisfied a vaši zamestnanci aj klienti sa budú cítiť ako doma.

Pre rodiny

O sedačku, kreslá alebo koberce sa treba starať s láskou. Pravidelné tepovanie čalúnených sedačiek a kresiel im predĺži životnosť a budú vyzerať ako nové.

Nemusíte hneď kupovať nové. Ušetríte vašu peňaženku zbytočných výdavkov a tiež nebude vytvárať zbytočný odpad. Vytepujeme aj vaše koberce, ktoré budú vyzerať, akoby ste ich práve priviezli z obchodu.

Objednať si môžete aj tepovanie matracov, či napríklad vytepovanie sedačiek vo vašom aute. Naši profesionáli z CLEANsatisfied si hravo poradia so škvrnami, ale aj prachom a zašlým vzhľadom.

Pre realitné kancelárie

Predávate alebo prenajímate nehnuteľnosť? Oslovte na spoluprácu tím #CLEANsatisfied, pripravíme Vám cenové ponuky na mieru.

Zabezpečujeme komplexné povrchové upratanie predávaných priestorov alebo priestorov na prenájom, aby ste nehnuteľnosť vedeli predať za väčšiu hodnotu, cenu, či rýchlosť. Samozrejmosťou je tepovanie kobercov a umývanie okien.

Vieme Vám zabezpečiť nie len upratanie, ale aj opravy stien a iné potrebné úpravy.

Spoľahlivosť a dôvera

Vieme, že upratovanie vášho domova alebo vašej kancelárie si vyžaduje aj našu spoľahlivosť a vašu dôveru. Naším cieľom je poskytovanie tých najlepších služieb pre vaše pohodlie a bezpečný, čistý domov.

Ceny

Pre firmy je cena upratovacích prác vždy individuálna a závisí od potrieb vašej firmy a rozsahu služieb, ktoré si objednáte. Ušetriť však môžete vďaka pravidelnému využívaniu našich služieb a dodávaniu potrebnej drogérie od tímu #CLEANsatisfied. Napíšte nám alebo nám zavolajte na +421 949 580 299 a pripravíme pre vás cenovú ponuku na mieru.

Upratovanie domov a bytov začína už od prijateľných cien v závislosti od veľkosti bytu alebo náročnosti či rozsahu zvolených služieb. Napíšte nám alebo nám zavolajte na +421 949 580 299 a pripravíme pre vás cenovú ponuku na mieru.

Umývanie okien si môžete objednať aj ako individuálnu a samostatnú službu, ktorá môže byť komplexná od okna, cez rám a žalúzie až po sieťky. Napíšte nám alebo nám zavolajte na +421 949 580 299 a pripravíme pre vás cenovú ponuku na mieru.

Pre služby tepovaniarekonštrukcie a drobných opráv vám radi pripravíme individuálnu cenovú ponuku na mieru podľa vašich požiadaviek. Napíšte nám alebo nám zavolajte na číslo +421 949 580 299 a vyžiadajte si individuálnu cenovú ponuku.

V prípade záujmu o službu dezinfekcie parou alebo ozónom vám vieme pripraviť individuálnu ponuku, či už máte záujem o jednorazovú dezinfekciu priestorov alebo pravidelnú. Napíšte nám alebo nám zavolajte na číslo +421 949 580 299 a vyžiadajte si individuálnu cenovú ponuku.