Súťaž Adventný kalendár CLEANsatisfied. Zbierajte každý deň žreby a vyhrajte upratovanie zadarmo

Už 1. decembra pre vás spustíme súťaž Adventný kalendár CLEANsatisfied. Každý deň môžete na našom Facebooku zbierať žreby. Na Štedrý deň potom vyžrebujeme víťaza, ktorý vyhrá upratovanie na náš účet.

Súťaž je jednoduchá. Každý deň na Facebooku ráno o 8.00 hodine zverejníme súťažný príspevok so zadaním, ktoré máte v rámci súťaže splniť. Každý deň si pre vás pripravíme inú úlohu a každý deň budete zbierať žreby. Raz to môže byť jednoduchý komentár a inokedy napríklad matematická úloha alebo budete hľadať zašifrované informácie na našom webe, či sa zmeníte na pátrača s mapou v ruke.

Plniť úlohu budete môcť do 19.00 hodiny a o 20.00 hodine potom zverejníme výsledok a zároveň vám ku vaším komentárom pridelíme žreby. K vášmu komentáru dopíšeme číslo žrebu, ktorý od nás získate.

Počas súťaže navyše vyhlásime náhodne aj extra žreby, ktoré získate za splnenie denných úloh. Extra žreby však môžete získať len prípade, ak úlohu splníte a komentár k súťažnému príspevku pridáte do 14.00 hodiny.

A aká na váš čaká výhra? Pre troch z vás sme si pripravili výhru v podobe bezplatného upratovania. Vyžrebovaný na treťom mieste vyhrá upratovanie v dĺžke dvoch hodín bezplatne na náš účet. Druhé miesto potom získa odmenu v podobe upratovania v dĺžke troch hodín a na prvé miesto potom čaká upratovanie v dĺžke štyroch hodín.

Štatút súťaže

Sme skutoční experti na upratovanie domácností aj firiem. Objednajte si naše profesionálne upratovacie služby ešte dnes a ušetrený čas venujte vašej rodine a priateľom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *