Upratovanie

Pre firmy aj pre rodiny

Naše upratovacie služby

Vieme Vám zabezpečiť pravidelné upratovanie kancelárií, prevádzok ale aj obchodných priestorov. Upraceme však aj Váš dom či byt. Zastrešíme tiež napríklad umytie okien, vytepovanie kobercov ale aj čistenie akýchkoľvek iných častí podľa možností. Chystáte sa prenajať, alebo predať Vašu nehnuteľnosť? Aj s týmto druhom čistiacich prác vieme pomôcť. Vyžiadajte si preto konzultáciu a cenovú ponuku od tímu #CLEANsatisfied.

V kancelárii alebo vo firme sa postaráme o čistotu a bezbakteriálne prostredie, aby ste sa mohli venovať Vášmu podnikaniu a Vašim zákazníkom v čistom a bezpečnom prostredí. Nechajte si upratať aj váš dom alebo byt profesionálmi.

Jednorazovo alebo pravidelne to u Vás zoberieme od podlahy alebo podľa Vašich požiadaviek. Umývanie, povysávanie či napríklad vyčistenie vašej kuchynskej linky sú pre nás štandardom.

Predávate dom alebo byt? Zvýšte jeho cenu dôkladným uprataním od profesionálov ešte pred jeho nafotením do ponuky. Bude pôsobiť sviežo a ako nový a vy ušetríte čas a získate viac financií za jeho predaj a tiež aj zvýšite rýchlosť predaja Vašej nehnuteľnosti.

Kúpili ste práve dom alebo byt? Nemusíte stráviť dlhé hodiny precíznym upratovaním svojho nového domova, nechajte to na nás! Za cenovú ponuku a konzultáciu nedáte nič.

Myslíme ekologicky

Čistiace prostriedky často nie sú šetrné k nášmu životnému prostrediu a obsahujú množstvo chemikálií. Upratovať sa však dá aj šetrne k životnému prostrediu. Našu planétu máme len jednu a tak by sme sa k nej mali chovať ekologicky.

Pre firmy

Jednorazové a pravidelné upratovanie kancelárii, obchodných priestorov a firiem.

Pri pravidelnom upratovaní získavate výhodnejšiu a nižšiu cenu ako za jednorazový servis.

Postaráme sa aj o pravidelné dodávanie drogérie (dezinfekcia, hygienické potreby, mydlá…), aby sa Vaši zamestnanci cítili lepšie ako doma.

Využiť môžete aj ďalšie naše služby ako je umývanie okien alebo napríklad tepovanie kobercových plôch, sedačiek či stoličiek, ale tiež aj možnosti dezinfekcie formou generátoru ozónu.

Pre rodiny

Jednorazové a pravidelné upratovanie domov a bytov.

Pri pravidelnom upratovaní získavate aj výhodnejšiu cenu.

Spolu s upratovaním pre vás zabezpečíme aj dodanie potrebnej drogérie (pracie prášky, hygienické prostriedky, prostriedky na umývanie riadu a do umývačky riadu…)

Využiť môžete aj ďalšie naše služby ako je umývanie okien alebo napríklad tepovanie kobercov a pohoviek, tiež aj dezinfekcie obytných priestorov s technológiou generátora ozónu.

Pre realitné kancelárie

Predávate alebo prenajímate nehnuteľnosť? Oslovte na spoluprácu tím #CLEANsatisfied, pripravíme Vám cenové ponuky na mieru.

Zabezpečujeme komplexné povrchové upratanie predávaných priestorov alebo priestorov na prenájom, aby ste nehnuteľnosť vedeli predať za väčšiu hodnotu, cenu, či rýchlosť. Samozrejmosťou je tepovanie kobercov a umývanie okien.

Vieme Vám zabezpečiť nie len upratanie, ale aj opravy stien a iné potrebné úpravy.

Spoľahlivosť a dôvera

Vieme, že upratovanie vášho domova alebo vašej kancelárie si vyžaduje aj našu spoľahlivosť a vašu dôveru. Naším cieľom je poskytovanie tých najlepších služieb pre vaše pohodlie a bezpečný, čistý domov.

Ceny

Pre firmy je cena upratovacích prác vždy individuálna a závisí od potrieb vašej firmy a rozsahu služieb, ktoré si objednáte. Ušetriť však môžete vďaka pravidelnému využívaniu našich služieb a dodávaniu potrebnej drogérie od tímu #CLEANsatisfied. Napíšte nám alebo nám zavolajte na +421 949 580 299 a pripravíme pre vás cenovú ponuku na mieru.

Upratovanie domov a bytov začína už od prijateľných cien v závislosti od veľkosti bytu alebo náročnosti či rozsahu zvolených služieb. Napíšte nám alebo nám zavolajte na +421 949 580 299 a pripravíme pre vás cenovú ponuku na mieru.

Umývanie okien si môžete objednať aj ako individuálnu a samostatnú službu, ktorá môže byť komplexná od okna, cez rám a žalúzie až po sieťky. Napíšte nám alebo nám zavolajte na +421 949 580 299 a pripravíme pre vás cenovú ponuku na mieru.

Pre služby tepovaniarekonštrukcie a drobných opráv vám radi pripravíme individuálnu cenovú ponuku na mieru podľa vašich požiadaviek. Napíšte nám alebo nám zavolajte na číslo +421 949 580 299 a vyžiadajte si individuálnu cenovú ponuku.

V prípade záujmu o službu dezinfekcie parou alebo ozónom vám vieme pripraviť individuálnu ponuku, či už máte záujem o jednorazovú dezinfekciu priestorov alebo pravidelnú. Napíšte nám alebo nám zavolajte na číslo +421 949 580 299 a vyžiadajte si individuálnu cenovú ponuku.