Upratovanie

upratovací servis

  • Jednorazové a pravidelné upratovanie domov a bytov s cenou od 35 eur,
  • Jednorazové a pravidelné upratovanie firiem a kancelárií s cenou od 3 €/m2,
  • Jednorazové a pravidelné upratovanie zdravotníckych zariadení, lekární, obchodov, objektov verejnej správy a bytových domov s cenou od 3 €/m2,
  • Víkendové a večerné upratovanie,
  • Flexibilne sa prispôsobíme vaším potrebám,
  • Primárne sa zameriavame na upratovanie firiem a kancelárií v Bratislave a okolí, avšak vieme vám zabezpečiť upratovací servis kdekoľvek na Slovensku,
  • V rámci nášho upratovacieho servisu vám do vašej firmy, obchodu alebo prevádzky zabezpečíme aj dodávku hygienických potrieb ako sú dezinfekcie, mydlá, toaletný papier a drogériu,

  • Zabezpečujeme aj dezinfekciu priestorov ozónom alebo parou,
  • Objednať si môžete aj jednorazové alebo pravidelné umývanie okien,
  • Poskytujeme aj pravidelné alebo jednorazové tepovanie kobercov, sedačiek, kresiel vo firmách, na školách a v kanceláriách.

Máte záujem o naše služby? Napíšte nám správu alebo mail na info@cleansatisfied.sk alebo nám zavolajte na +421 949 580 299. Napísať nám môžete aj na Facebooku alebo cez WhatsApp.

Napíšte nám

alebo nám napíšte cez WhatsApp

Pre firmy aj pre rodiny

Naše upratovacie služby

Radi zabezpečíme pravidelné upratovanie kancelárií, upratovanie obchodných prevádzok priestorov, ale napríklad aj upratovanie lekárni a zdravotníckych zariadení.

Upratovací servis však zabezpečujeme aj pre pravidelné alebo jednorazové či mimoriadne upratovanie domácností domov, či bytov na Slovensku.

Z doplnkových služieb si môžete zvoliť napríklad umývanie okien, tepovanie kobercov, pohoviek, matracov, ale aj maliarske či iné opravárenské alebo technické práce.

Náš upratovací servis si môžete objednať aj po rekonštrukcii hĺbkové upratovanie. Váš nový domov tak bude vyzerať skvelo a ušetríte množstvo času.

Objednajte si u nás základné pravidelné upratovanie, štandardné upratovanie, alebo aj mimoriadne upratovanie pred sviatkami alebo pred nasťahovaním prípadne po dokončení príprav prevádzky.

Aj dodávka drogérie

Chystáte sa prenajať, alebo predať Vašu nehnuteľnosť? Aj s týmto druhom upratovacích prác vieme pomôcť. Vyžiadajte si preto konzultáciu a cenovú ponuku od tímu #CLEANsatisfied.

V kancelárii alebo vo firme sa postaráme o čistotu a bezbakteriálne prostredie, aby ste sa mohli venovať Vášmu podnikaniu a Vašim zákazníkom v čistom a bezpečnom prostredí. Nechajte si upratať aj váš dom alebo byt od profesionálov. Pre firmy potom zabezpečujeme aj pravidelné dopĺňanie hygienických potrieb ako sú mydlá, dezinfekcia, toaletný papier a dopĺňanie drogérie.

Pravidelným upratovaním od CLEANsatisfied si šetríte svoj čas ktorý môžete venovať svojej rodine či priateľom.

Jednorazovo alebo pravidelne to u Vás zoberieme s upratovaním od podlahy po strop alebo podľa Vašich požiadaviek. Umývanie, vysávanie či napríklad vyčistenie vašej kuchynskej linky sú pre nás štandardom.

Aj pri predaji

Predávate nehnuteľnosť? Zvýšte jej cenu dôkladným uprataním a prípravou priestoru od profesionálov ešte pred jeho nafotením do ponuky. Nehnuteľnosť bude pôsobiť sviežo a ako nová a vy ušetríte čas a získate viac financií za jeho predaj a tiež aj zvýšite rýchlosť predaja Vašej nehnuteľnosti.

Kúpili ste práve dom alebo byt? Nemusíte stráviť dlhé hodiny precíznym upratovaním svojho nového domova, nechajte to na nás! Za cenovú ponuku a konzultáciu nedáte nič.

Myslíme ekologicky

Čistiace prostriedky často nie sú šetrné k nášmu životnému prostrediu a obsahujú množstvo chemikálií. Upratovať sa však dá aj šetrne k životnému prostrediu. Našu planétu máme len jednu a tak by sme sa k nej mali chovať ekologicky.

Dbáme na to, aby sme využívali čistiace prostriedky s označením „ekologické“ alebo šetrné k životnému prostrediu. Pri upratovaní aj pre našich klientov tiež zabezpečujeme dodávku „čapovanej“ alebo „rozlievanej“ drogérie, aby sme minimalizovali plastové odpady.

Samozrejmosťou je potom pre nás separovanie odpadov a podporujeme aj iné produkty a firiem zameraných na ekológiu.

 

Pre firmy

Jednorazové alebo pravidelné upratovanie kancelárii, obchodných priestorov a firiem.

Pri pravidelnom upratovaní získavate výhodnejšiu a nižšiu cenu ako za jednorazový upratovací servis.

Postaráme sa aj o pravidelné dodávanie drogérie (dezinfekcia, hygienické potreby, mydlá…), aby sa Vaši zamestnanci cítili lepšie, bezpečne a pracovali v príjemnom prostredí. Na pocitoch a emóciách záleží!

Využiť môžete aj ďalšie naše služby ako je umývanie okien alebo napríklad tepovanie kobercových plôch, sedačiek či stoličiek, ale tiež aj možnosti dezinfekcie pomocou ozónu alebo horúcou parou.

Pre rodiny

Jednorazové a pravidelné upratovanie domov a bytov – domácností. Pri pravidelnom upratovaní získavate výhodnejšiu cenu a ďalšie benefity navyše. Napríklad termín pre vás máme rezervovaný a nemusíte sa obávať, že k upratovaniu nepríde.

Spolu s upratovaním v Bratislave pre vás zabezpečíme aj dodanie potrebnej drogérie (pracie prášky, hygienické prostriedky, prostriedky na umývanie riadu a do umývačky riadu…)

Využiť môžete aj ďalšie naše služby ako je umývanie okien alebo napríklad tepovanie kobercov a pohoviek, tiež aj dezinfekcie obytných priestorov s technológiou generátora ozónu.

Darčekový poukaz

V rámci upratovacích služieb si viete od CLEANsatisfied zakúpiť tiež darčekový poukaz, ktorý vám pripravíme pre konkrétnu obdarovávanú osobu.

Texty, dizajn aj cena poukazu je vždy prispôsobená vaším potrebám. Poukaz vám potom doručíme elektronicky do vášho mailu alebo vám ho pošleme poštou zaslaný poštou na kvalitnom prémiovom papieri.

Potešte svojich blízkych, rodinu, kolegov, či obchodných partnerov tým, že im ušetríte čas a energiu na upratovaní. Upratovacie služby zabezpečia profesionáli s dlhoročnou praxou, skúsenosťami a odbornosťou.

 

Pre ralitné kancelárie

Predávate alebo prenajímate nehnuteľnosť? Oslovte na spoluprácu tím #CLEANsatisfied, pripravíme Vám cenové ponuky pravidelného upratovania na mieru.

Zabezpečujeme komplexné povrchové upratanie predávaných priestorov alebo priestorov na prenájom, aby ste nehnuteľnosť vedeli predať za vyššiu hodnotu a rýchlo.

Samozrejmosťou je tepovanie kobercov a umývanie okien, alebo aj drobné opravy stien či maľovanie.

Nepozeráme len na zisk

Od roku 2019 sme hlavným partnerom Nadácie Žltá Kačička a tak časť z každého zárobku venujeme podpore Nadácii Žltá Kačička, ktorá sa stará a lepší a ľahší život tým, ktorý to potrebujú.

Ide o podporu detí či už priamo, alebo podporu centier a organizácií ktoré sa deťom venujú.

Bez našej spoločnej pomoci by takýchto Nadácií a organizácií bolo výrazne menej a život dotknutých jedincov a skupín by bol náročnejší.

Spoľahlivosť a dôvera

Vieme, že upratovanie vášho domova alebo vašej kancelárie si vyžaduje aj našu spoľahlivosť a vašu dôveru. Naším cieľom je poskytovanie tých najlepších služieb pre vaše pohodlie a hlavne bezpečný, čistý domov. Náš personál sa snažíme vyberať zodpovedne, zisťujeme si spätnú väzbu a prípadné zmeny či požiadavky riešime obratom.

Ceny

Pre firmy je cena upratovacích prác vždy individuálna a závisí od potrieb vašej firmy a rozsahu služieb, ktoré si objednáte. Ušetriť však môžete vďaka pravidelnému využívaniu našich služieb a dodávaniu potrebnej drogérie od tímu #CLEANsatisfied. Napíšte nám alebo nám zavolajte na +421 949 580 299 a pripravíme pre vás cenovú ponuku na mieru.

Upratovanie domov a bytov začína od prijateľných cien v závislosti od veľkosti bytu alebo náročnosti či rozsahu zvolených služieb. Napíšte nám alebo nám zavolajte na +421 949 580 299 a pripravíme pre vás cenovú ponuku na mieru.

Umývanie okien si môžete objednať aj ako individuálnu a samostatnú službu, ktorá môže byť komplexná od okna, cez rám a žalúzie až po sieťky. Napíšte nám alebo nám zavolajte na +421 949 580 299 a pripravíme pre vás cenovú ponuku na mieru.

Pre služby tepovania a rekonštrukcie a drobných opráv vám radi pripravíme individuálnu cenovú ponuku na mieru podľa vašich požiadaviek. Napíšte nám alebo nám zavolajte na číslo +421 949 580 299 a vyžiadajte si individuálnu cenovú ponuku.

V prípade záujmu o službu dezinfekcie parou alebo ozónom vám vieme pripraviť individuálnu ponuku, či už máte záujem o jednorazovú dezinfekciu priestorov alebo pravidelnú. Napíšte nám alebo nám zavolajte na číslo +421 949 580 299 a vyžiadajte si individuálnu cenovú ponuku.