Dezinfekcia ozónom

0 ( 0 Recenzie )
Cena:
$$$$$

Dezinfekcia ozónom predstavuje účinný spôsob ako sa zbaviť nepríjemných pachov, plesní, baktérií, ale aj vírov. Ozón je bezfarbý toxický plyn, ktorý sa postará o čistotu vašej kancelárie, prevádzky alebo aj vášho domu, či bytu. Dezinfekcia ozónom patrí medzi najúčinnejšie formy boja s baktériami a vírusmi.

Dezinfekcia ozónom je navyše šetrná k životnému prostredie, pretože sa nepoužívajú žiadne umelé chemikálie. Ozón sa v prírode bežne vyskytuje a nie je nijako škodlivý. Nemusíte mať teda obavy, že dezinfekciou ozónom poškodzujete prírodu.

Najlepšie upratovacie služby vo vašom meste. Objednávajte na info@cleansatistisfied.sk, zavolajte nám +421 949 580 299 / +421 949 000 690 alebo nám napíšte cez náš web.

Dezinfekcia ozónom

Čo všetko získate v rámci služby dezinfekcie ozónom?

mm

Odstraňovanie plesní, baktérií a zápachu v uzavretých či vlhkých priestoroch.

mm

Dezinfekcia a starostlivosť o osobné veci – ozónový generátor ošetrí odevy, hračky či športové potreby.

mm

Čistenie potravín od parazitov a chemikálií.

mm

Ozónová voda slúži ako liek a aj na regeneráciu.

Ozónový generátor je praktickým pomocníkom na dezinfekciu priestorov, pretože ozón účinne likviduje všetky vírusy, baktérie a pachy. Využijete ho ako v domácom prostredí, tak aj vo veľkých priemyselných halách. Prečítajte si, podľa čoho vybrať ozónový generátor a akým spôsobom ho použiť.

Ozónový generátor alias ozonizér predstavuje prístroj, ktorý dezinfikuje priestory prostredníctvom „šokovej dezinfekcie ozónom“. Princípom je vyplnenie dezinfikovaného priestoru určitou koncentráciou ozónu, ktorá zlikviduje všetky vírusy, baktérie, pachy a ďalšie nežiaduce látky. 

Objednajte si aj ďalšie naše jednorazové upratovacie služby, pravidelné upratovacie služby, tepovanie alebo napríklad dezinfekciu ozónom alebo parou.

Ďalšie naše služby

Vaše najčastejšie otázky

Ako si môžem objednať vaše služby?

Objednať naše služby si môžete priamo cez našu webovú stránku alebo nám môžete napísať mail na info@cleansatisfied.sk. Môžete nám aj zavolať na číslo +421 949 580 299 a na rovnaké číslo nám môžete poslať správu na náš WhatsApp. Naše služby si môžete objednať aj prostredníctvom našich sociálnych sieti – Facebook a Instagram.

Po odoslaní objednávky vás budeme kontaktovať a dohodneme s vami termín obhliadky, ak je obhliadka nevyhnutná. Najmä pri firemných priestoroch je obhliadka dôležitá, pretože nám pomôže stanoviť pre vás aj pre nás férovú cenu. Pomôcť nám však môžu aj fotky priestorov, ktoré chcete upratovať.

Následne pre vás vypracujeme cenovú ponuku a po jej odsúhlasení sa dohodne termín realizácie. V prípade pravidelného upratovania sa potom upratovanie realizuje v dohodnutých časových intervaloch.

Chcem si objednať upratovanie, ale v neskoršom termíne. Je to možné?

Upratovanie si môžete objednať dopredu aj niekoľko týždňov. Stačí si objednať naše služby a odsúhlasiť cenovú ponuku. Vystavíme vám zálohovú faktúru na objednané služby a po jej zaplatení potom riadnu vyúčtovaciu faktúru.

Môžem zmeniť termín realizácie služieb?

V prípade jednorazového upratovania je potrebné nás kontaktovať minimálne 48 hodín dopredu a požiadať o zmenu termínu. Môžete nám napísať cez našu webovú stránku alebo nám môžete napísať mail na info@cleansatisfied.sk. Môžete nám aj zavolať na číslo +421 949 580 299 a na rovnaké číslo nám môžete poslať správu na náš WhatsApp. Kontaktovať nás môžete aj prostredníctvom našich sociálnych sieti – Facebook a Instagram.

V prípade pravidelne poskytovaných služieb je zmena termínov samozrejme možná po vzájomnej dohode. Spojte sa s vaším obchodným manažérom, ktorý vám poskytne viac informácií.

Čo ak mám špecifické požiadavky na upratovanie napríklad týkajúcu sa rozsahu služieb alebo doplnkových služieb ako je tepovanie alebo umývanie okien?

Napíšte nám priamo cez našu webovú stránku alebo nám môžete napísať mail na info@cleansatisfied.sk. Môžete nám aj zavolať na číslo +421 949 580 299 a na rovnaké číslo nám môžete poslať správu na náš WhatsApp. Môžete nás kontaktovať aj prostredníctvom našich sociálnych sieti – Facebook a Instagram.

Vypracujeme vám cenovú ponuku na mieru aj so zohľadnením všetkých vašich požiadaviek. Dokážeme upratovať bežné priestory ako sú kancelárie, obchodné prevádzky, ubytovacie zariadenia, ale aj špecifické zariadenia ako sú nemocnice alebo napríklad lekárne. Poradíme si aj s upratovaním škôl alebo napríklad bytových domov.

Recenzie

0 Hodnotenie 0 z 0 hodnotení

5 hviezdičiek

4 hviezdičiek

3 hviezdičiek

2 hviezdičiek

1 hviezdičiek

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *