Jednorazové a pravidelné tepovanie matracov

0 ( 0 Recenzie )
Cena:
$$$$$

Máte doma koberec, ktorý má už najlepšie časy za sebou? Alebo sedačku, ktorá už rozhodne nevyzerá ako nová? Nemusíte hneď kupovať nové! Myslite na svoju peňaženku a tiež na životné prostredie.

Ročne sa vo svete vyhodia milióny kusov nábytku, ktorý by ešte mohol slúžiť, ak by sa oň majiteľ postaral. Je jednoduchšie zájsť do obchodu a kúpiť novú sedačku, ale existuje aj ekologickejšia a lacnejšia alternatíva – nechať ju vytepovať od profesionálov z CLEANsatisfied.

Najlepšie upratovacie služby vo vašom meste. Objednávajte na info@cleansatistisfied.sk, zavolajte nám +421 949 580 299 / +421 949 000 690 alebo nám napíšte cez náš web.

Tepovanie matracov

Čo všetko získate v rámci služby tepovania matracov?

mm

Objednať si môžete aj upratovanie ekologickými čistiacimi prostriedkami. Myslíme na naše životné prostredie a preto pri každom upratovaní myslíme na jeho ochranu.

mm

Upratovanie zabezpečujú skúsení a zodpovední pracovníci tak, aby sa vaši zamestnanci v práci cítili spokojne.

mm

Objednať si upratovací servis môžete nie len pravidelne, ale aj individuálne alebo aj ako jednorazové upratovanie.

Vytepujeme Vaše koberce, sedačky, kreslá a ďalší čalúnený nábytok a bude vyzerať ako nový. Vytepovať si môžete nechať napríklad aj sedačky vo vašom aute.

Naše tepovacie služby určite ocenia aj kancelárie, kde sa koberce stávajú často lapačmi prachu a môžu stáť za alergiami Vašich zamestnancov.

Okrem kobercov vieme vytepovať aj kancelárske stoličky, kreslá alebo napríklad čalúnené sedačky, aby vyzerali ako nové. Vieme sa postarať aj o kožené povrchy kresiel a sedačiek.

Objednajte si aj ďalšie naše jednorazové upratovacie služby, pravidelné upratovacie služby, tepovanie alebo napríklad dezinfekciu ozónom alebo parou.

Ďalšie naše služby

Vaše najčastejšie otázky

Ako si môžem objednať vaše služby?

Objednať naše služby si môžete priamo cez našu webovú stránku alebo nám môžete napísať mail na info@cleansatisfied.sk. Môžete nám aj zavolať na číslo +421 949 580 299 a na rovnaké číslo nám môžete poslať správu na náš WhatsApp. Naše služby si môžete objednať aj prostredníctvom našich sociálnych sieti – Facebook a Instagram.

Po odoslaní objednávky vás budeme kontaktovať a dohodneme s vami termín obhliadky, ak je obhliadka nevyhnutná. Najmä pri firemných priestoroch je obhliadka dôležitá, pretože nám pomôže stanoviť pre vás aj pre nás férovú cenu. Pomôcť nám však môžu aj fotky priestorov, ktoré chcete upratovať.

Následne pre vás vypracujeme cenovú ponuku a po jej odsúhlasení sa dohodne termín realizácie. V prípade pravidelného upratovania sa potom upratovanie realizuje v dohodnutých časových intervaloch.

Chcem si objednať upratovanie, ale v neskoršom termíne. Je to možné?

Upratovanie si môžete objednať dopredu aj niekoľko týždňov. Stačí si objednať naše služby a odsúhlasiť cenovú ponuku. Vystavíme vám zálohovú faktúru na objednané služby a po jej zaplatení potom riadnu vyúčtovaciu faktúru.

Môžem zmeniť termín realizácie služieb?

V prípade jednorazového upratovania je potrebné nás kontaktovať minimálne 48 hodín dopredu a požiadať o zmenu termínu. Môžete nám napísať cez našu webovú stránku alebo nám môžete napísať mail na info@cleansatisfied.sk. Môžete nám aj zavolať na číslo +421 949 580 299 a na rovnaké číslo nám môžete poslať správu na náš WhatsApp. Kontaktovať nás môžete aj prostredníctvom našich sociálnych sieti – Facebook a Instagram.

V prípade pravidelne poskytovaných služieb je zmena termínov samozrejme možná po vzájomnej dohode. Spojte sa s vaším obchodným manažérom, ktorý vám poskytne viac informácií.

Čo ak mám špecifické požiadavky na upratovanie napríklad týkajúcu sa rozsahu služieb alebo doplnkových služieb ako je tepovanie alebo umývanie okien?

Napíšte nám priamo cez našu webovú stránku alebo nám môžete napísať mail na info@cleansatisfied.sk. Môžete nám aj zavolať na číslo +421 949 580 299 a na rovnaké číslo nám môžete poslať správu na náš WhatsApp. Môžete nás kontaktovať aj prostredníctvom našich sociálnych sieti – Facebook a Instagram.

Vypracujeme vám cenovú ponuku na mieru aj so zohľadnením všetkých vašich požiadaviek. Dokážeme upratovať bežné priestory ako sú kancelárie, obchodné prevádzky, ubytovacie zariadenia, ale aj špecifické zariadenia ako sú nemocnice alebo napríklad lekárne. Poradíme si aj s upratovaním škôl alebo napríklad bytových domov.

Recenzie

0 Hodnotenie 0 z 0 hodnotení

5 hviezdičiek

4 hviezdičiek

3 hviezdičiek

2 hviezdičiek

1 hviezdičiek

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *