Dezinfekcia parou

0 ( 0 Recenzie )
Cena:
$$$$$

Na dezinfekciu menších priestorov a na dezinfekciu niektorých citlivých priestorov ako sú kuchyňa alebo obývacie miestnosti môžete využiť aj naše služby dezinfekcie pomocou pary.

Para zohriata na viac ako 100 °C sa bezpečne postará o všetky nečistoty, baktérie a vírusy, aby bol váš domov bezpečný a čistý. Použitie pary je zároveň šetrné k prírode, keďže sa nepoužívajú žiadne toxické a nebezpečné chemikálie.

 

Najlepšie upratovacie služby vo vašom meste. Objednávajte na info@cleansatistisfied.sk, zavolajte nám +421 949 580 299 / +421 907 362 386 alebo nám napíšte cez náš web.

Dezinfekcia parou

Čo všetko získate v rámci služby dezinfekcie parou?

mm

Účinný spôsob odstraňovania vírusov a baktérií.

mm

Horúca para odstráni až 99,9% vírusov a baktérií. Para má teplotu až 170 stupňov, vďaka čomu pôsobí aj na nečistoty.

Pri čistení stien, podláh alebo nábytku je možné vďaka profesionálnym parným čističom účinne bojovať proti choroboplodným zárodkom, baktériám a vírusom.

Para vystupuje z trysky vo veľmi jemných kvapôčkach pri teplote okolo 100 °C a maximálnom tlaku až 8 barov, podľa typu prístroja. Zrýchlenie je cca 170 km/h. Preto sa para dostane do všetkých prasklín alebo gumových záhybov, kde sa kefy alebo handričky ťažko dostanú. Takto je možné hygienicky a dôsledne vyčistiť ťažko dostupné miesta.

Ak sú správne používané, profesionálne parné čističe odstraňujú z tvrdých povrchov až 99 999% obalených vírusov (ako je koronavírus alebo chrípka) a 99 99% bežných domácich baktérií. Parné čističe môžu významne prispieť k všeobecnej hygiene v domácom, komerčnom a priemyselnom použití.

Objednajte si aj ďalšie naše jednorazové upratovacie služby, pravidelné upratovacie služby, tepovanie alebo napríklad dezinfekciu ozónom alebo parou.

Ďalšie naše služby

Vaše najčastejšie otázky

Ako si môžem objednať vaše služby?

Objednať naše služby si môžete priamo cez našu webovú stránku alebo nám môžete napísať mail na info@cleansatisfied.sk. Môžete nám aj zavolať na číslo +421 949 580 299 a na rovnaké číslo nám môžete poslať správu na náš WhatsApp. Naše služby si môžete objednať aj prostredníctvom našich sociálnych sieti – Facebook a Instagram.

Po odoslaní objednávky vás budeme kontaktovať a dohodneme s vami termín obhliadky, ak je obhliadka nevyhnutná. Najmä pri firemných priestoroch je obhliadka dôležitá, pretože nám pomôže stanoviť pre vás aj pre nás férovú cenu. Pomôcť nám však môžu aj fotky priestorov, ktoré chcete upratovať.

Následne pre vás vypracujeme cenovú ponuku a po jej odsúhlasení sa dohodne termín realizácie. V prípade pravidelného upratovania sa potom upratovanie realizuje v dohodnutých časových intervaloch.

Chcem si objednať upratovanie, ale v neskoršom termíne. Je to možné?

Upratovanie si môžete objednať dopredu aj niekoľko týždňov. Stačí si objednať naše služby a odsúhlasiť cenovú ponuku. Vystavíme vám zálohovú faktúru na objednané služby a po jej zaplatení potom riadnu vyúčtovaciu faktúru.

Môžem zmeniť termín realizácie služieb?

V prípade jednorazového upratovania je potrebné nás kontaktovať minimálne 48 hodín dopredu a požiadať o zmenu termínu. Môžete nám napísať cez našu webovú stránku alebo nám môžete napísať mail na info@cleansatisfied.sk. Môžete nám aj zavolať na číslo +421 949 580 299 a na rovnaké číslo nám môžete poslať správu na náš WhatsApp. Kontaktovať nás môžete aj prostredníctvom našich sociálnych sieti – Facebook a Instagram.

V prípade pravidelne poskytovaných služieb je zmena termínov samozrejme možná po vzájomnej dohode. Spojte sa s vaším obchodným manažérom, ktorý vám poskytne viac informácií.

Čo ak mám špecifické požiadavky na upratovanie napríklad týkajúcu sa rozsahu služieb alebo doplnkových služieb ako je tepovanie alebo umývanie okien?

Napíšte nám priamo cez našu webovú stránku alebo nám môžete napísať mail na info@cleansatisfied.sk. Môžete nám aj zavolať na číslo +421 949 580 299 a na rovnaké číslo nám môžete poslať správu na náš WhatsApp. Môžete nás kontaktovať aj prostredníctvom našich sociálnych sieti – Facebook a Instagram.

Vypracujeme vám cenovú ponuku na mieru aj so zohľadnením všetkých vašich požiadaviek. Dokážeme upratovať bežné priestory ako sú kancelárie, obchodné prevádzky, ubytovacie zariadenia, ale aj špecifické zariadenia ako sú nemocnice alebo napríklad lekárne. Poradíme si aj s upratovaním škôl alebo napríklad bytových domov.

Recenzie

0 Hodnotenie 0 z 0 hodnotení

5 hviezdičiek

4 hviezdičiek

3 hviezdičiek

2 hviezdičiek

1 hviezdičiek

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *