Pravidelné upratovanie výrobných a priemyselných objektov a budov

0 ( 0 Recenzie )
Cena:
$$$$$

Profesionálne upratovacie služby výrobných a priemyselných objektov a budov s jedinečným upratovacím servisom. Priemyselné aj výrobné objekty, haly aj továrne budú cítiť príjemnou vôňou a čistotou. Objednajte si pravidelné upratovanie výrobných a priemyselných objektov a budov od spoločnosti CLEANsatisfied a využite naše spoľahlivé upratovacie služby od našich skúsených pracovníkov.

Okrem pravidelného upratovania výrobných a priemyselných objektov a budov, kancelárie, pravidelného upratovania firmy, alebo upratovacieho servisu pre prevádzku, pre vás vieme zabezpečiť aj dodávku drogérie a hygienických pomôcok podľa potrieb aj pre vašu firmu, obchod alebo prevádzku. Vďaka naším službám sa nemusíte o nič starať a o všetko sa postaráme v rámci pravidelného upratovania. Viete sa na nás spoľahnúť aj v rámci kvalitnej a profesionálnej komunikácie.

Najlepšie upratovacie služby vo vašom meste. Objednávajte na info@cleansatistisfied.sk, zavolajte nám +421 949 580 299 / +421 907 362 386 alebo nám napíšte cez náš web.

Upratovanie tovární

Čo všetko získate v rámci pravidelného upratovania výrobných a priemyselných objektov a budov?

mm

Pravidelné upratovanie výrobných a priemyselných objektov a budov (napríklad denne, týždenne)

mm

Vysávanie kobercov, umývanie podláh, utieranie prachu, dezinfekcia a umývanie povrchov ako sú napríklad kľučky alebo povrchy stolov. Samozrejmosťou je aj zabezpečovanie čistoty na sociálnych zariadeniach či vo firemnej kuchynke.

mm

Objednať si môžete aj upratovanie ekologickými čistiacimi prostriedkami. Myslíme na naše životné prostredie a preto pri každom upratovaní myslíme na jeho ochranu.

mm

Upratovanie zabezpečujú skúsení a zodpovední pracovníci tak, aby sa vaši zamestnanci v práci cítili spokojne.

mm

Objednať si upratovací servis môžete nie len pravidelne, ale aj individuálne alebo aj ako jednorazové upratovanie.

Vaše najčastejšie otázky

Ako si môžem objednať vaše služby?

Objednať naše služby si môžete priamo cez našu webovú stránku alebo nám môžete napísať mail na info@cleansatisfied.sk. Môžete nám aj zavolať na číslo +421 949 580 299 a na rovnaké číslo nám môžete poslať správu na náš WhatsApp. Naše služby si môžete objednať aj prostredníctvom našich sociálnych sieti – Facebook a Instagram.

Po odoslaní objednávky vás budeme kontaktovať a dohodneme s vami termín obhliadky, ak je obhliadka nevyhnutná. Najmä pri firemných priestoroch je obhliadka dôležitá, pretože nám pomôže stanoviť pre vás aj pre nás férovú cenu. Pomôcť nám však môžu aj fotky priestorov, ktoré chcete upratovať.

Následne pre vás vypracujeme cenovú ponuku a po jej odsúhlasení sa dohodne termín realizácie. V prípade pravidelného upratovania sa potom upratovanie realizuje v dohodnutých časových intervaloch.

Chcem si objednať upratovanie, ale v neskoršom termíne. Je to možné?

Upratovanie si môžete objednať dopredu aj niekoľko týždňov. Stačí si objednať naše služby a odsúhlasiť cenovú ponuku. Vystavíme vám zálohovú faktúru na objednané služby a po jej zaplatení potom riadnu vyúčtovaciu faktúru.

Môžem zmeniť termín realizácie služieb?

V prípade jednorazového upratovania je potrebné nás kontaktovať minimálne 48 hodín dopredu a požiadať o zmenu termínu. Môžete nám napísať cez našu webovú stránku alebo nám môžete napísať mail na info@cleansatisfied.sk. Môžete nám aj zavolať na číslo +421 949 580 299 a na rovnaké číslo nám môžete poslať správu na náš WhatsApp. Kontaktovať nás môžete aj prostredníctvom našich sociálnych sieti – Facebook a Instagram.

V prípade pravidelne poskytovaných služieb je zmena termínov samozrejme možná po vzájomnej dohode. Spojte sa s vaším obchodným manažérom, ktorý vám poskytne viac informácií.

Čo ak mám špecifické požiadavky na upratovanie napríklad týkajúcu sa rozsahu služieb alebo doplnkových služieb ako je tepovanie alebo umývanie okien?

Napíšte nám priamo cez našu webovú stránku alebo nám môžete napísať mail na info@cleansatisfied.sk. Môžete nám aj zavolať na číslo +421 949 580 299 a na rovnaké číslo nám môžete poslať správu na náš WhatsApp. Môžete nás kontaktovať aj prostredníctvom našich sociálnych sieti – Facebook a Instagram.

Vypracujeme vám cenovú ponuku na mieru aj so zohľadnením všetkých vašich požiadaviek. Dokážeme upratovať bežné priestory ako sú kancelárie, obchodné prevádzky, ubytovacie zariadenia, ale aj špecifické zariadenia ako sú nemocnice alebo napríklad lekárne. Poradíme si aj s upratovaním škôl alebo napríklad bytových domov.

Recenzie

0 Hodnotenie 0 z 0 hodnotení

5 hviezdičiek

4 hviezdičiek

3 hviezdičiek

2 hviezdičiek

1 hviezdičiek

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *